ZNACZENIE KAMIENI

Lubimy nadawać znaczenie rzeczom oraz działaniu, które podejmujemy. Dlatego obdarowując kogoś biżuterią zwracamy uwagę na miesiąc urodzenia, znak zodiaku czy właściwości kamieni naturalnych z których stworzona jest biżuteria. Ta uważność sprawia, że otrzymujący podarunek czuje się wyjątkowo i wie, że prezent jest przemyślany oraz przygotowany z dobrą intencją płynącą wprost z serca.

Naturalnym jest, że kamienie jako piękna forma tworząca się przez miliony lat, zawiera w sobie Energię Ziemi którą ludzkość nadpisała znaczeniami, opowieściami i legendami.

Jestem wdzięczna, że mogę czerpać z piękna i bogactwa naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych tworząc biżuterię SKOBO.

Zawsze przy składaniu zamówienia możesz napisać do nas i skonsultować wybór kamieni, które używać będziemy przy tworzeniu biżuterii.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hematyt - zwany "kamieniem wojowników" wzmaga odwagę, wytrzymałość oraz wewnętrzny spokój. Pomaga aktywizować do działania wewnętrzne siły. Usuwa ograniczenia które właściciel sam sobie ustanowił. Pomaga odkrywać większą pewność siebie, zauważać swoje dokonania a co za tym idzie zwiększa poczucie własnej wartości. Kamień szczególnie przypisany znakom zodiaku: Wodnik, Baran, Skorpion, Koziorożec 

Kwarc różowy - zwany "kamieniem miłości". Emanuje energią bezwarunkowej miłości, radości, budzi szczęście a także romantyczne uczucia oraz zmysłowość. Uzdrawia osobiste relacje z innymi zwiększając otwartość na innych oraz z samym sobą, ponieważ pomaga pokonywać kompleksy i osiągać wewnętrzny spokój. Szczęśliwy kamień dla znaku zodiaku: Rak, Waga, Panna, Byk, Koziorożec.

Labradoryt - zwany "kamieniem odwagi" ponieważ uwalnia od natłoku myśli, przywołuje jasność umysłu oraz pomaga pozbyć się nieśmiałości. Przynosi ulgę w stanach niepokoju i beznadziei, zastępując negatywne emocje wiarą w siebie i inspiracją do działania. Pozytywnie wpływa na zdolność współpracy z innymi wnosząc porozumienie i harmonię. Wyostrza intuicję. Szczęśliwy kamień dla znaku zodiaku: Bliźnięta, Rak, Strzelec, Ryby

Lapis Lazuli - zwany "kamieniem prawdy i mądrości". Osobie która go nosi przynosi harmonię i wewnętrzny spokój. Wspomaga intuicję i wiarę we własne możliwości, a także pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Szczęśliwy kamień dla znaku zodiaku: Lew, Wodnik, Ryby, Baran, Strzelec.

Rodonit - zwany „kamieniem bezwarunkowej miłości”. Ma siłę uzdrawiania relacji z innymi, a przede wszystkim z samym sobą. Przynosi energię akceptacji i wybaczenia sobie, swoich błędów czy złych wyborów, wzmacnia potrzebę pokochania siebie. Zmniejsza stany niepokoju i przewlekłego stresu. Pomaga w znajdowaniu miłości i pielęgnowaniu przyjaźni. Szczególnie przypisany znakom zodiaku: Byk, Baran, Waga, Lew, Skorpion, Koziorożec

Turmalin - zwany "kamieniem równowagi i ochrony". Doskonały dla każdego. Szczególnie dla osób które potrzebują uziemienia, przejrzystego umysłu i koncentracji. Łagodzi stres i porządkuje myśli, rozwiewa uczucie lęku. Pomaga omijać negatywną energię i przemieniać ją w pozytywną. Sprzyja medytacji. Uznawany jako kamień miłości, radości i spokoju. Szczególnie przypisany znakom zodiaku: Baran, Waga, Skorpion, Koziorożec.  

Tygrysie Oko - zwany kamieniem "szczęścia, bogactwa i sukcesu". Pomaga w dostrzeganiu i odczuwaniu radości a także osiąganiu swoich celów. Odpędza negatywne myśli i wątpliwości, dlatego symbolicznie może wspierać osoby zmagające się z depresją. Od wieków był postrzegany jako kamień ochronny przed złymi wydarzeniami i traktowany jako amulet. Szczęśliwy kamień dla znaku zodiaku: Lew, Panna, Strzelec.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl