Szukaj

(507) Bransoletka męska z kamieni i czaszką

157.00 zł

Czas dostawy: 7 dni

Kolekcja powstała z myślą o mężczyźnie, który jest stylowy i elegancki, lubi aktywnie spędzać czas i ceni wygodę i funkcjonalność biżuterii. Bransoletki pasują do garnituru a jednocześnie świetnie pasują do swobodnego i sportowego stylu. Oznacza to, że raz założona bransoletka może towarzyszyć całą dobę, można się w niej kąpać, uprawiać sport i zawsze wyglądać stylowo.

NOWOŚĆ - bransoletka z kamieni w nowej bardziej etnicznej odsłonie, cały czas elegancka ale z nutą tajemnicy i rockowego charakteru.

materiały: kamień Lawa wulkaniczna 4-12 mm, Hematyt, Jaspis, stal szlachetna

Lawa wulkaniczna skupia negatywną energię ze świata i zamienia ją na pozytywną. Posiada potężną moc, ponieważ skupia w sobie działanie czterech żywiołów. Daje poczucie połączenia z energią Matki Ziemi.

Hematyt zwany Kamieniem Wojowników a także Kamieniem Szczęścia. Pozwala znosić trudne sytuacje życiowe. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój, zwłaszcza w sytuacjach pełnych napięcia.

Jaspis jest kamieniem wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Install Shoplo Reviews app

Przejdź do aplikacji

Nasza najnowsza kolekcja

Cart

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt