Szukaj

(230) ZESTAW MAIKA & bransoletki kamień - burgund

330.00 zł

Czas dostawy: 7 dni

Bransoletki z naturalnych kamieni są cudownie wygodne, a użyte naturalne kamienie i wyselekcjonowane materiały sprawiają, że zwracają uwagę jakością i klasą. Idealnie wpisują się w modny styl BOHO. Niebagatelne jest też moc, która płynie z kamieni i przenika wprost do naszego ciała i duszy. Bransoletki można dowolnie zestawiać, nosić pojedynczo, komponować z biżuterią którą już posiadamy. Polecamy łączenie z innymi naszymi bransoletkami.

KAŻDA BRANSOLETKA JEST UNIKATOWA i NIEPOWTARZALNA, WYKONANA W POJEDYNCZYM EGZEMPLARZU.

technika: tkana na krośnie, bransoletki na gumce

kolory: bordowy, wiśniowy, burgund

materiały: szklane japońskie koraliki, stal szlachetna, kamienie naturalne:hematyt, granat, jadeit

cechy: lekka, delikatna, miękka, przyjemna, nie uczula, wygodne zapięcie makrama, można się kąpać

moc kamieni: 

GRANAT Odmiana granatu o ciemnoczerwonej barwie pozwala silniej przeżywać miłość fizyczną i bardziej świadomie używać swojego potencjału seksualnego. Granaty o tym zabarwieniu dają siłę, wolę i energię do realizacji konstruktywnych przedsięwzięć kierując na właściwy tor i odsłaniając cele, do które należy dążyć. Szczególnie przypisany do znaku zodiaku Baran.

Hematyt – zwany Kamieniem Wojowników a także Kamieniem Szczęścia. Pozwala znosić trudne sytuacje życiowe. Daje siłę, odwagę, wytrzymałość i spokój, zwłaszcza w sytuacjach pełnych napięcia. Wzmacnia koncentrację. Szczególnie zalecany dla znaków zodiaku: Byk, Skorpion


Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Install Shoplo Reviews app

Przejdź do aplikacji

Nasza najnowsza kolekcja

Cart

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt